Ku Klutz Klan

by Klutz

/
  • Streaming + Download

     

1.
2.
3.
4.
5.
6.
00:40
7.
8.
00:15
9.
01:29
10.
00:10
11.
12.
00:33
13.
14.
00:08
15.
16.
00:42
17.
18.
00:05
19.
01:02
20.
21.
22.
01:16

about

Nahráno na zkušebně Klutz jednoho víkendu listopadu 2012.

Vydáno na kazetě u www.obsedante.xf.cz

www.kuklutz.noblogs.org

---

Recorded one weekend in November 2012 at Klutz rehearsal place.

Release as a cassette tape via www.obsedante.xf.cz

www.kuklutz.noblogs.org

credits

released February 18, 2013

Drums: Trojka
Guit: Honzin
Bass/Vox: Martin

Recorded / mixed by: Tomáš Kopáček

tags

license

about

Klutz Czech Republic

Nesvatá Hardcore/Violence Trojice Z Města Perníku

contact / help

Contact Klutz

Streaming and
Download help

Track Name: Intro / Kill Or Die
Kill or die is way of life, kill or die is fucking right, no one cares others life, get gun knife and cut cut cut, for true love, better world, cheaper gas or just for fun, it’s law of death, terror war, do not think, no one cares. do not think and kill or die is fucking right do not think and make it happen, no one cares others life, get gun, bomb and kill kill kill
Track Name: Všechno Má Svůj Čas
Je čas rození, je čas umírat je čas zabíjet, je čas léčit je čas plakat, je čas smát se je čas milovat, je čas nenávidět Všechno má svou určenou chvíli!
Track Name: Domácí Násilí
Beat the kid, can’t defend punch her face, you’re the hero! feel the strength, you got power to destroy lives, screw you macho! they will fear your hand, your eyes will never forget, I wish you all the suffer, fear and pain which will never ends
Track Name: Hamburger, Hranolky a Cocacola
Když začnou zlobit cévy v oku možná už máš cukrovku Nejez pořád jenom sladký Nejez pořád jenom mrtvý Dej si taky někdy mrkev Dej si taky někdy rajče Když máš infarkt myokardu když máš aterosklerózu Dej si taky někdy zelí Dej si taky někdy tofu Nesmažený Jen dušený
Track Name: Anatomie Lidské Destruktivity
Oddanost, existence, intenzita, svoboda. Volba, rozum, láska, vůdce, třída, strana, rasa. Regrese, společnost, marnost, odplata. Neuróza, zásada, zrada. Jistota, autorita, bytí a smrt.
Track Name: Čísla
We are numbers we have no names Barcodes on necks chips in brains and no privacy no brains Trademare of expendable dead numbers are crossed out trademark of expendable number on the neck
Track Name: Velká Fraška
Všechno je jen velká fraška, všichni sme jen malý loutky vše dopředu a bez nás dávno rozhodnutý. příjde ti to divný, tak přemýšlej sám. vše totiž ovládá náš milovanej a velkej bratr je to na všechny z nás jedna velká konspirace
Track Name: TV Národ
Televizní národ žije si svůj sen kdy otevře oči a vykoukne ven
Track Name: Sisyfos
Jak Sisyfos každej valí svůj kámen. Všichni valíme svůj kámen Síly už nestačí a všechno je k ničemu. Být jako Sisyfos znamená prohrát, rozbít svůj kámen je naše jediná šance.
Track Name: Den
Každý ráno je nová šance na to abys zas nadával, na to aby ses vymlouval, že nic nestihneš!
Track Name: Not Proud To Be White
Be proud to your work, be proud to your mind, be proud to good things you’ve done and be proud to yourself! but not proud to be white, be proud to good things you’ve done.
Track Name: Heroin
Beztvarý strach krouží nad městem, utopie je jejich ideologie, bez ohledu na bezbranné, opíjí se mocí. Nás nemají pod kontrolou. Probudíme se dřív než nás ve spánku udusí.
Track Name: Otázky, Neodpovědi
Otázku si člověk dává kam to vlastně kráčí, odpověď nemá a ani nepotřebuje / neexistuje Názor svůj už člověk nemá jít s davem mu stačí žádnej cíl nemá, on ho totiž nepotřebuje / neexistuje. Prázdná slova uchvátila mysl, pošetilost konzumu se stala aboslutní zbraní, možnost si vybrat neznamená svobodu, pořád seš jen otrok, za kterýho myslí reklama.
Track Name: Stopy Nějakýho Života
Všichni v něčích stopách jedeme ve svých stopách jdeme Vlastní krvi se brodíme Vlastním stínu šlapeme Někdy ve stopách jinýho jdeme někoho následujeme V jeho krvi se brodíme Jeho stínu šlapeme Žádné horiznoty člověk nevidí – žádné záchytné, body nemůže odhadnout důsledky, stopy ve stínu nějakého života.
Track Name: Santa Sangre
La violencia y la Sangre, Violence and blood, Prolitá krev tvého bratra, můj zločin je větší než je možno odčinit
Track Name: Osa
Mají rádi peníze. Nemaj rádi výmluvy – ne!
Track Name: Soul Power
You can always get a chance to prove power of your soul you can always got a chance to move bad things on your own your unbroken soul has power change the world. search and destroy bad things on your own.
Track Name: Zkurvili Sme Svět
Nemá cenu naříkat kolik času zbývá není už čas naříkat zkurvili jsme svět, vykáceli lesy, vysušili řeky není už čas naříkat zkurvili jsme svět, šíření nemocí, omezený vzdělání, není nám už pomoci, protože zkurvili jsme svět, jdeme totiž cestou úplnýho konce a odpočet už začal není cesty zpět
Track Name: Pod Maskou Prázdno
Stíny si hrají se zkušeností, proběhla proměna v nepopsatelný stroj. Potlesk a odchod do zákulisí. Sundal si masku a bylo vidět prázdno.
Track Name: Když Pop
Když budem chtít můžem hrát pop, je to tak. Když budem chtít můžem se MTV zalíbit, naše cesta je jiná my vždycky budem hrád hardcore.